31 Mar 2021

İTÜ’lü Genç Yetenekler Bu Zirvede

İKZ ’21 ile kurumsal firmalar İTÜ’lü genç yeteneklerle bir arada…

Haber: İTÜ Medya ve İletişim Ofisi

Geleneksel olarak her yıl sektör temsilcileriyle öğrenci ve yeni mezunları buluşturan ve İTÜ’de yılın en büyük etkinliklerinden biri olan İTÜ Kariyer Zirvesi ’21 (İKZ ’21) 6-7 Nisan tarihlerinde, Siemens ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Bu yıl sanal ortamda düzenlenecek İTÜ Kariyer Zirvesi farklı sektörlerden, alanında lider 70 katılımcı firmaya ev sahipliği yapacak.

“Yeteneğe Dokun”

İKZ ’21, pandemi dönemi şartlarında, dijital çağa ve katılımcı firmaların beklentilerine daha fazla cevap verebilmek için, Yeteneğe Dokun (Touch the Talent) mottosu ile tasarlandı.

Bu yıl sanal ortama adapte edilen etkinliğin interaktif yapısı sayesinde, öğrenciler insan kaynakları yetkilileriyle daha etkin şekilde bir araya gelerek tek tıkla CV’lerini bırabilecekler. Bunların yanında çeşitli paneller, iş ve staj mülakatları, case study, tea talk ve workshop etkinlikleriyle de öğrencilerle insan kaynakları yönetici ve çalışanları arasında sıcak bir diyalog kurulması amaçlanıyor.

İTÜ Kariyer Zirvesi, özellikle staj ve kariyer olanakları hakkında İTÜ’lü öğrencilerin ayrıntılı bilgi almaları, akademik eğitimleriyle yeteneklerine uygun pozisyonlara başvurmaları ve firmaların nitelikli insan kaynağına kısa sürede ulaşmaları adına büyük bir misyon üstleniyor. Zirve bu bağlamda, özel sektör temsilcileriyle genç kuşaklar arasında sağlıklı, dinamik ve sürekli iletişim mekanizması sağlayan bir kariyer etkinliği olarak görülüyor.

 

İTÜ Ayazağa Kampüsü

Rektörlük Binası Maslak-Sarıyer / İstanbul

İTÜ Ayazağa Kampüsü Telefon

0212 285 30 30 (40 Hat)

İTÜ Ayazağa Kampüsü Fax

0212 285 29 10

İTÜ